POMAGAMY W CAŁEJ EUROPIE

MIĘDZYNARODOWE TRANSPORTY MEDYCZNE I SANITARNE

KOMPLEKSOWE TRANSPORTY

Oferujemy kompleksowe przygotowanie i realizację międzynarodowych transportów sanitarnych i medycznych dla osób chorych i z niepełnosprawnościami ruchowymi wraz z asystentem i podręcznym bagażem (w tym także składany wózek inwalidzki)

Transporty wykonujemy zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak i do i z krajów spoza Unii.

Dla każdego transportu przygotowujemy kompletną dokumentację przewozową, wraz z tłumaczeniami przysięgłymi w przypadku przekraczania granicy Unii Europejskiej (np. Ukraina)

W przypadku konieczności skorzystania z przepraw promowych, przygotowujemy rezerwację, w tym kabiny dla osoby z niepełnosprawnościami.

Jeśli stan pacjenta tego wymaga, organizujemy nocleg z uwzględnieniem specjalnych potrzeb naszych pacjentów (standardowo nocleg organizujemy, gdy odległość do pokonania przekracza 1000 km).

Każdy transport jest realizowany przez dwóch kierowców, co zapewnia optymalną szybkość jego wykonania.

Załoga medyczna jest ustalana na podstawie zgłoszenia i przedstawienia dokumentacji medycznej pacjenta. Standardowo jadą ratownicy medyczni. Jeśli stan pacjenta wskazuje na potrzebę udziału lekarza, też zapewniamy jego obecność na pokładzie ambulansu.

Wraz z partnerem (firma medyczna Serwis99) posiadamy cztery w pełni wyposażone ambulanse, co gwarantuje bezpieczeństwo realizacji transportu w przypadku awarii.

MIĘDZYNARODOWE TRANSPORTY MEDYCZNE I SANITARNE

PRZYKŁADOWE REALIZACJE TRANSPORTÓW

PODZIĘKOWANIA