Fundusz Bezpieczne Powroty Do Domu

Każdy z nas podróżuje. Cieszymy się chwilami odpoczynku, zwiedzamy, odpoczywamy. Nikt z nas nie planuje, że coś nam się może przydarzyć.

Wypadek, choroba, nagłe pogorszenie zdrowia – i konieczność powrotu do Domu, czyli tam, gdzie jest nasze serce, nasi najbliżsi, tam, gdzie czujemy się bezpiecznie.

I tutaj pojawia się problem, bo nasze ubezpieczenie nie pokrywa kosztów specjalnych transportów medycznych, a takim właśnie transportem musimy wrócić albo zapewnić powrót do Domu bliskiej nam osobie.

Szukamy w internecie firm, które realizują takie usługi i słyszymy cenę, która jest poza naszym zasięgiem. Cenę, która dla większości z nas jest poza zasięgiem.

I W TYM MOMENCIE TRAFIASZ DO NAS.

Mamy doświadczenie w realizacji takich transportów, których zrobiliśmy już ponad 20 w ciągu ostatniego półrocza.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć fundusz, który ma pomóc Wam wracać do Domu lub tam, gdzie uzyskacie pomoc medyczną lub rehabilitacyjną.

Być może dziś nie potrzebujesz takiej pomocy, ale jest wiele osób, które akurat teraz, w tym momencie, takiej pomocy potrzebują.

Sposoby finansowania (dotacje oraz fundusz bezpieczne powroty, tutaj też można dać jedną zakładkę z bezpośrednią wpłatą na konto)

DZIŚ TY POMÓŻ IM, WPŁACAJĄC DATEK. KIEDYŚ BYĆ MOŻE TO TY LUB TWOI BLISCY SKORZYSTAJĄ Z TEGO FUNDUSZU

FUNDUSZ BEZPIECZNE POWROTY

POMÓŻ KOMUŚ WRÓCIĆ DO DOMU